01/15/2018

Super Kupa e UEFA-s, Shqipëria kandidon për të organizuar finalen

UEFA ka bërë publike, nëpërmjet një njoftimi, nëntë vendet që kanë shfaqur interes për të qenë vende organizatore për Super Kupën e vitit 2020. Procedura për […]
01/15/2018

E papritur por mund të ndodhë, Ronaldo në Manchester

Duket e paimagjinueshme, por Ronaldo mund të ketë sezonin e fundit në Madrid. Kështu shkruan e përditshma spanjolle “As”, e cila i referohet personave pranë yllit […]
01/14/2018

Dardan Berisha shkëlqen në Champions League

Dardan Berisha ështe zgjedhur lojtari më i mirë ne takimin e fundit të zhvilluar me skuadren e tij ČEZ Nymburk në Champions League. Ata luajten kundër Bonn ku […]
01/13/2018

Po shuhen statistikat e Cristiano Ronaldos

417 ndeshje, 422 gola – kjo statistikë e frikshme e Cristiano Ronaldos po shuhet dita ditës. Më shumë gola se ndeshje – kjo është statistika që […]
01/13/2018

Super përballjet e Nba që do të zhvillohen pas pak orësh

Sonte luan liga më e fortë në botë e basketit NBA, transmeton Etno Press Dihet se përballjet e kësaj lige gjithmonë kanë dhuruar spektakël dhe emocione. […]
01/12/2018

Zbulohet rroga e Messit, ja shuma marramendëse!!

“Football Leaks” shkruan se rinovimi i Leo Messit me Barcelonën ka thyer çdo rekord. Është zbuluar se nga kontrata e re, argjentinasi fiton plot 100 milionë […]

Magazine

01/15/2018

Rita Ora tregon bindjet e saj politike!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Këtë herë përveç sukseseve dhe publikimit të hit-ve të saj, Rita ka zgjedhur […]
01/13/2018

“Muaji i përrallës” së Anxhela Martinit…nuk ka fund!

Modelja seksi Anxhela Martini është duke vijuar muajin e saj të mjaltit. Më në formë dhe e lumtur se kurrë ajo publikon shpesh në rrjete sociale […]
01/12/2018

Angelina Jolie e dobësuar në Golden Globe

Tapeti i kuq i “Golden Globes” u kthye në “Tapetin e Zi”, pasi të gjithë aktorët e “Hollywood”-it u solidarizua me viktimat e ngacmimit seksual, duke ndjekur […]

LifeStyle

01/12/2018

Ngushëllimi: Pas ndarjes, bëni seks me mikun.

Cindy Holbrook fiton për jetesë duke u dhënë këshilla njerëzve se si të jetojnë më mirë. Ajo për punën të cilën e bën është këshilltare e […]
01/12/2018

Në 31 janar pritet të ndodhë fenomeni që nuk ka ndodhur në 150 vjet

Më 31 Janar do të ndodhë eklipsi i plotë hënor ose ajo që ndryshe quhet “Hëna e përgjakur”. Ky fenomen përkon edhe me “Hënën blu”, që […]
01/12/2018

4 gabimet trashanike që e plakin lëkurën tuaj brenda natës

Ndërkohë që procesi i plakjes është i pashmangshëm, ka disa veprime që përshpejtojnë këtë të fundit, ashtu si disa të tjera që e vonojnë. Lind pyetja, […]

MORE ARTICLES