Cana dhe Xhaka blejne skuadren e Vllaznimit ?

Si ta luftoni depresionin ?
01/09/2018
Iniesta mirepret Coutinhon me nje foto.
01/09/2018

Cana dhe Xhaka blejne skuadren e Vllaznimit ?

Agim Cana u përfol para disa ditësh si një donator i ardhshëm i ekipit kosovar të Vëllaznimit. Këtë lajm e ka përforcuar ditën e djeshme edhe donatori aktual i klubit gjakovar, Shkëlzen Gashi, me deklaratën e tij.

Ai ka pranuar gjendjen e vështirë ekonomike të klubit dhe po ashtu bisedimet me babain e ish-kapitenit të Kombëtares, Lorik Cana. Madje ky i fundit nuk është i vetmi që përflitet si donator te Vëllaznimit, por edhe babai i Taulant Xhakës, Ragip Xhaka.

Janë shpenzime tejet të mëdha që si vetëm, pa ndihmën e askujt, nuk po arrij t’i përballojë. Në 12 Janar kemi një bisedë me Agim Canën dhe Ragip Xhakën, ku do të merremi vesh për hapat e mëtejmë që si aksionar të mundshëm ta mbështesim Vëllaznimin” ka thënë Gashi.

1 Comment

  1. naka says:

    👌

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *