Elita Rudi me foto te reja nga pushimi (Foto)

Enca dhe Bebe Rexha flasin se bashku
01/09/2018
A do te prishet koalicioni qeveritar ?
01/10/2018

Elita Rudi me foto te reja nga pushimi (Foto)

Moderatjorja dhe kengetarja Elita Rudi shihet qe ka shkuar ne pushime bashke me te dashurin e tij kengetarin Gjiko.
Ata kane postuar disa foto ku shihen bashke gjate gjithe kohes. Keshtu marrin fund edhe thashethemet qe cifti ka nje krize dhe jane ne prag te ndarjes. Shihni fotot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *