“Muaji i përrallës” së Anxhela Martinit…nuk ka fund!

Po shuhen statistikat e Cristiano Ronaldos
01/13/2018
Më në fund Thaçi do të takohet me Vucicin.
01/13/2018

“Muaji i përrallës” së Anxhela Martinit…nuk ka fund!

Modelja seksi Anxhela Martini është duke vijuar muajin e saj të mjaltit.
Më në formë dhe e lumtur se kurrë ajo publikon shpesh në rrjete sociale momente nga udhëtimi i saj me Dragosin.

Në videon më të fundit të publikuar prej saj në Instastories, Anxhela shfaqet më në formë se kurrë, ndërkohë që shijon peisazhin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *