Super përballjet e Nba që do të zhvillohen pas pak orësh

Hoti: Ky do të jetë veprimi i LDK-së në Kryesi, nëse procedohet Gjykata Speciale
01/13/2018
Po shuhen statistikat e Cristiano Ronaldos
01/13/2018

Super përballjet e Nba që do të zhvillohen pas pak orësh

Sonte luan liga më e fortë në botë e basketit NBA, transmeton Etno Press

Dihet se përballjet e kësaj lige gjithmonë kanë dhuruar spektakël dhe emocione. Këto janë sfidat e natës së sotme:

1.Charlotte Hornets

Utah Jazz

2.Indiana Pacers

Cleveland Cavaliers

3.Washington Wizards

Orlando Magic

4.Atlanta Hawks

Brooklyn Nets

5.Milwaukee Bucks

Golden State Warriors

6.Minnesota Timberwolves

New York Knicks

7.Dallas Mavericks

Los Angeles Lakers

/EtnoPress/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *