erjond

01/13/2018

Më në fund Thaçi do të takohet me Vucicin.

Delegacioni i Kosovës dhe ai i Serbisë pritet të rinisin takimet në Bruksel të martën e ardhshme – me 16 janar. Lajmin e ka bërë të […]
01/13/2018

“Muaji i përrallës” së Anxhela Martinit…nuk ka fund!

Modelja seksi Anxhela Martini është duke vijuar muajin e saj të mjaltit. Më në formë dhe e lumtur se kurrë ajo publikon shpesh në rrjete sociale […]
01/13/2018

Po shuhen statistikat e Cristiano Ronaldos

417 ndeshje, 422 gola – kjo statistikë e frikshme e Cristiano Ronaldos po shuhet dita ditës. Më shumë gola se ndeshje – kjo është statistika që […]
01/13/2018

Super përballjet e Nba që do të zhvillohen pas pak orësh

Sonte luan liga më e fortë në botë e basketit NBA, transmeton Etno Press Dihet se përballjet e kësaj lige gjithmonë kanë dhuruar spektakël dhe emocione. […]