Magazine

01/19/2018

Michael Douglas mohon akuzat për ngacmim seksual

Një ish punonjëse e Michael Douglas ka përshkuar se si është ngacmuar seksualisht nga aktori, një javë pasi aktori kishte publikuar një deklaratë ku i mohonte […]
01/15/2018

Rita Ora tregon bindjet e saj politike!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Këtë herë përveç sukseseve dhe publikimit të hit-ve të saj, Rita ka zgjedhur […]
01/13/2018

“Muaji i përrallës” së Anxhela Martinit…nuk ka fund!

Modelja seksi Anxhela Martini është duke vijuar muajin e saj të mjaltit. Më në formë dhe e lumtur se kurrë ajo publikon shpesh në rrjete sociale […]
01/12/2018

Angelina Jolie e dobësuar në Golden Globe

Tapeti i kuq i “Golden Globes” u kthye në “Tapetin e Zi”, pasi të gjithë aktorët e “Hollywood”-it u solidarizua me viktimat e ngacmimit seksual, duke ndjekur […]